SEMMA

Centrum Dystrybucji Semma powstało w 1988 roku i do dzisiaj jest liderem w branży dziecięcej w Polsce. Zasięgiem dystrybucyjnym obejmujemy ponad połowę Polski, ze szczególnym uwzględnieniem takich województw jak: małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, mazowieckie, lubelskie, łódzkie.

Największą siłą Centrum są wyspecjalizowani pracownicy, którzy swoim doświadczeniem i wiedzą służą pomocą wszystkim klientom – zarówno nowym, jak i już doświadczonym w branży. Dział Zakupów współpracuje z najlepszymi polskimi dostawcami, ale jesteśmy także otwarci na propozycje nowych i małych producentów.

DZIAŁ SPRZEDAŻY

W  Dziale Sprzedaży spotkają Państwo doświadczonych specjalistów, którzy chętnie pomogą i doradzą przy zakupie towarów.

W przypadku zamówień elektronicznych, Klient jest informowany o ewentualnych brakach i propozycjach zmiany. Magazyn, Serwis i Transport to działy, które zapewniają profesjonalną obsługę zamówionego towaru. Dobrze zapakowany, sprawnie dostarczony to gwarancja pełnego zadowolenia z przeprowadzonych zakupów.

SPRZEDAŻ DETALICZNA

Centrum Dystrybucji Semma prowadzi sprzedaż hurtową – istnieje jednak możliwość dokonywania zakupów detalicznych.
Posiadamy terminal płatniczy, w związku z czym można płacić nie tylko gotówką, lecz również kartą.
Osoby, które są zainteresowane zakupami detalicznymi zapraszamy w godzinach otwarcia hurtowni, tj. od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00.